Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettegek, hogy soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek, hogy soha nem fogok kelleni egy olyan lánynak sem, akire vágynék. Hogyan küzdjem le ezt a szorongást?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, és még soha nem volt kapcsolatom életemben olyan lánnyal, akihez igazán vonzódtam volna. Volt egy hosszabb kapcsolatom, ahol egyszerűen megalkudtam, megpróbáltam rábeszélni magamat, de már tudom, hogy ez nem működik, a vonzalmat nem lehet erőltetni, és anélkül csak kínlódás egy kapcsolat.

Viszont habár igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt, hogy jól nézzek ki (kondi, jó kaja, stílusos ruhák, frizura), úgy érzem, az arcszerkezetem és a magasságom miatt sosem lehetek igazán jó pasi.

Mostanában igyekszem próbálkozni lányoknál - és most már csak azoknál, akik tényleg igazán tetszenek -, de mindig ott van bennem, hogy á, én nem érdemlek ilyen csajt, miért választana engem. Hogyan küzdjem ezt le magamban, hogy képes legyek tartani magamban a lelket addig, amíg találok valakit, akivel kölcsönös a vonzalom?


2019. márc. 20. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nézz a tükörbe, és tudatosítsd magadban, hogy egy felszínes kis pötsfej vagy, akinek csak a külső számít. Aztán gondolj arra, hogy te sem akarod beérni egy aranyos lánnyal, neked is csak a tökéletes kell - akkor miért érné be egy tökéletes nő veled? Hisz te csak egy ronda, buta törpe vagy, ő meg tökéletes, nálad sokkal jobbat érdemel.

De vígasztaljon a tudat, hogy amíg ilyen semmitérő lelked, agyad van, addig csak a világ felszínét kaparászod csak vegetálva, mint egy csótány, és nem fogják a magvas gondolatok túlzottan leterhelni az agyad.

2019. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

#1


Khm... Nem mintha a többi embernek nem számítana a külső, álszent dolog úgy tenni, mintha a kérdező lenne a szemét (bár az), de attól még a világ így működik. Senki nem akar/fog ronda emberrel összejönni, sem férfi sem nő, sem egyéb nemű.


És ez így van jól. Ez ellen nem lehet tenni.


Szóval kérdező, ha ronda vagy, megszívtad. Így jártál.



Talán majd a következő életedben.


De sebaj, Al Bundy majd felvidít: "Az élet szar, de szerencsére a fele már letelt" (nem pontos idézet)

2019. márc. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Diavolino44 ***** válasza:
48%

Kiváncsiva tettel. Mert azt gondolom, hogy igen ezek az első lépések.

Kondi, jó kaja, frizura, ruhák, stílus stb. Szívesen segítek ha tudok és engeded. De cserébe küldj privibe pár előtte és utána képet. Satirozd ki a szemed, így nem leszel felismerhető.

Csak kiváncsi vagyok, hogy jó fele valtoztal-e?

2019. márc. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát, el kell, hogy keserítselek, a legtöbb házasság és hosszú távú kapcsolat azon alapul, hogy "akihez a legjobban vonzódtam, azzal nem lehetett elköteleződni", vagy azon, hogy "akihez a legjobban vonzódtam, az nem vonzódott hozzám".
2019. márc. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez jó dolog, hogy figyelsz a külsődre. Az első lépést megtetted.


De mi van a belsőddel? Mennyire vagy férfias, magabiztos, kezdeményező, domináns, tökös? Mennyire vagy vicces, beszédes, jó dumás, szórakoztató?

Ezek manapság nagyon-nagyon fontos dolgok, de te úgy néz ki csak a kinézetre vagy rágörcsölve ami önmagában nem minden. Tetszhetsz egy nőnek külsőre, de ha kinyitod a szád és azt látja hogy férfiatlan vagy, vagy unalmas, akkor ugyanúgy nem jutsz majd egyről a kettőre

2019. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jaj 1-es, hagyjál már ezzel a demagóg baromsággal. Egy párkapcsolatban elengedhetetlen fontosságú, hogy vonzódjunk a partnerünkhöz. És ki az isten mondta, hogy tökéletes lányt akarok? Azt írtam, olyannal akarok lenni, akihez vonzódom. Ez lenne olyan hatalmas p*csfejség? Ki érezné jól magát valakivel, akihez nem vonzódik szexuálisan?

Teljesen el tud képeszteni, hogy milyen eszméletlen rosszindulat uralkodik ezen az oldalon.

2019. márc. 21. 09:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg érdekelne az is egyébként, hogy mitől "felszínes" dolog a vonzalom. Mármint a legösztönösebb biológiai ösztönünk, ami az evolúció évmilliói során rendkívül jól működve meghatározta, hogy kikkel akarjunk szexuális kapcsolatot létesíteni (ami ugye egy párkapcsolat egyik alapvető célja), az mitől "felszínes".
2019. márc. 21. 09:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán el kéne engedned a gátlásaidat, akkor nagyobb lesz az esélye, h sikeresebb legyél a nőknél.
2019. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen gátlásaimat, és hogyan? Most is oda tudok menni lányokhoz, az nem gond. Szerintem a viselkedésemen se látszik nagyon, hogy ne lenne önbizalmam. Ahhoz, hogy ez belül is megváltozzon, ahhoz viszont sikerélmény kéne, magától nyilván nem fog. Azt mondjuk nem mondom, hogy egyáltalán ne lettek volna sikereim, de olyan, hogy párkapcsolati szintig jutott volna a dolog, olyan nem volt.
2019. márc. 21. 09:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk elgondolkodnál ennek az okán.... ha nem kellesz senkinek, akire vágynál, annak valami oka lehet.. lehet panaszkodni meg siránkozni, vagy valamit kezdeni a helyzettel és javítani.

Az tuti, hogy nem tudok sajnálni valakit, aki válogat, majd azon pityereg, hogy nincs senkije:D jaj szegényke, nincs nő, akihez igazán vonzódnál, hát borzasztó, brüühüh.

2019. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!